Page not found, Please Back Home

Контактирајте не

 • Шангај Taole Машини Co, Ltd
 • Телефон: +86 21 64140658
 • Телефон: +86 13917053771
 • Е-пошта: sales@taole.com.cn
 • Факс: +86 21 64140657

Испраќам барање За Ценовникот

Последни вести

 • 2020 Dragon Boat Festival–Shanghai Taole Machine Co.,Ltd

  2020 Dragon Boat Festival–Shanghai ...

  Shanghai Taole Machine Co.,Ltd China manufacture /factory for beveling machine on steel fabrication.   Products including plate beveling machine, plate edge milling machine, metal edge chamfering machine,cnc edge...
 • Механичка челична плоча за воена индустриска обработка

  Машина за челик со челична плоча за воени ...

  Механичка челична плоча за воена индустрија Кина производство за воени производи за производство. Побарајте нова завеса машина и за плочки од јаглероден челик и од нерѓосувачки челик. Тие имаат дебелина на плочата ...
 • Тешка wallидна цевка машина за ладно сечење на обвивка за сложено наклон

  Тешка цевка со цевки со wallидови, зафаќајќи се од ...

  Најдоброто решение за ладење на машината за ладно цевки за тешки wallидови цевки ASME B16 25 од SHANGHAI TAOLE MACHINE CO., LTD Барања за клиенти: дијаметар на цевки 762mm 30 инчи, дебелина 60мм. Барање да се направи цевка кола ...