ST-30 Tungsten electrode Grinder

Përshkrim i shkurtër:

ST-30 tungsten electrode mulli është lloj i lëvizshëm tungsten elektrodë rëndë makinë me gjerë duke punuar range.Mianly për gjilpërë tungsten rëndë dhe mulliri për të përmirësuar cilësinë saldim.

 

 


 • Model: ST-30
 • Vendi i origjinës: Shanghai, Kinë
 • Data e dorëzimit: 5-10days
 • Paketimi: Në rast mjet
 • Moq: 5-10 Sets
 • Detail Product

  Produkt Tags

  ST-30 tungsten electrode mulli është lloj i lëvizshëm tungsten elektrodë rëndë makinë me gjerë duke punuar range.Mianly për gjilpërë tungsten rëndë dhe mulliri për të përmirësuar cilësinë saldim.

   

  Specifikim për ST-30 blues elektrodave

  TË DHËNAT ST-30

  Aplikacion:

  APLIKIMI ST-30
 • Previous:
 • Next:

 • Related Products