GMMA-80A efikasitet të lartë makinë auto këmbë pjatë beveling

Përshkrim i shkurtër:

GMMA Plate makina buzë beveling mulliri sigurojë efikasitet të lartë dhe performancë precisious mbi pjerrët dhe të përpunimit të përbashkët saldim. Me gamë të gjerë të punës së trashësi pjatë 4-100mm, panelit angel 0-90 shkallë, dhe makina të përshtatur për opsion. Advatages e me kosto të ulët, zhurmë të ulët dhe cilësi të lartë.


 • Model Nr .: GMMA-80A
 • Emri i markës: GIRET ose TAOLE
 • Certifikimi: CE, ISO9001: 2008, SIRA
 • Vendi i origjinës: Kunshan, China
 • Data e dorëzimit: 5-15 ditë
 • Paketimi: Rasti druri
 • Moq: 1 Komplet
 • Detail Product

  Produkt Tags

  GMMA-80A pjatë auto këmbë Beveling makinë me dy motore

  produktet Hyrje                                                                        

  GMMA-80A auto këmbë pjatë beveling makineme dy motore. Gamë të gjerë të punës e përforcon trashësi 6-80mm, angel pjerrët 0-60 shkallë të rregullueshme dhe max pjerrët me mund të arrijë 70mm. Zgjidhja më e mirë për beveling & mulliri procesit për përgatitjen bashkoj.

  Ka 2 përpunimit Way:

  Model 1: Cutter kapur çelikut dhe të çojë në makinë për të përfunduar punën gjatë përpunimit pjata të vogla çeliku.

  Model 2: Machine do të udhëtojë përgjatë buzë të çelikut dhe punë të plotë gjatë përpunimit pllaka të mëdha të çelikut.

  铣 边 机 操作 图片

  specifikimet                                                                                                                                                                                                                                           

  Numri i modelit. GMMA-80A high efficiency auto working plate beveling machine
  Furnizimi me energji elektrike AC 380V 50Hz
  Fuqia totale 4800W
  Speed ​​gisht 750-1050r / min
  Shpejtësia e ushqimit 0-1500mm / min
  pirg Trashësia 6-80mm
  pirg Gjerësia > 80mm
  procesi Length > 300mm
  I pjerrët angel 0-60 shkallë të rregullueshme
  Single pjerrët Gjerësia 15-20mm
  I pjerrët Gjerësia 0-70mm
  Cutter Plate 80mm
  Cutter Qty 6PCS
  tryezë pune Lartësia 700-760mm
  Travel Space 800 * 800mm
  peshë NW 245KGS GW 280KGS
  paketimi Size 800 * 690 * 1140mm

  Shënim: Machine Standard përfshirë prestar 1pc kokë + 2 sërë Inserts + Tools në Case + funksionimin manual

  https://www.bevellingmachines.com/gmma-80a-high-efficiency-auto-walking-plate-beveling-machine.html

  Fetures                                                                                                                                                                                                                                                                          

  1. Në dispozicion për pjatë metalike çeliku karbonit, çelik inox, alumin etj

  2. Mund të procesit "V", "Y", bluarje 0 gradë, ndryshojnë llojin e përbashkët pjerrët

  3. mulliri Lloji me High mëparshme mund të arrijnë Ra 3.2-6.3 për sipërfaqe

  4.Cold Prerje, kursimit të energjisë dhe zhurmë të ulët, shumë të sigurt dhe të mjedisit me mbrojtjen OL

  5. Gamë të gjerë të punës me 6-80mm trashësi përforcon dhe engjëll pjerrët 0-60 shkallë të rregullueshme

  6. Operacioni lehtë dhe efikasitet të lartë

  7. Performanca më e qëndrueshme me 2 motore

  QQ 截图 20170222131626

  I pjerrët Sipërfaqja                                                                                   

  GMMA performance frezë

  Aplikacion                                                                                                                                                                                                                                                                                  

  përdorur gjerësisht në Hapësirë ​​ajrore, industrinë petrokimike, enë nën presion, ndërtimit të anijeve, metalurgjisë dhe përpunimit të shkarkimit saldim fabrikë fushë të prodhimit.

  ekspozitë                                                                                                            

  QQ 截图 20170222131741

  paketim                                                                                                        

  平板 坡 口 机 包装 图


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products