Profili i kompanisë

QQ 截图 20170830171718

SHANGHAI TAOLE MAKINERIA CO., LTD është një  udhëheqës profesional prodhues, furnizues dhe eksportues  i një shumëllojshmëri të gjerë të makinave përgatitjen bashkoj si  Plate bevelling Machine, tub bevelling Machine, prerja tub dhe bevelling Machine, etj , të cilat janë përdorur gjerësisht në ndërtim Steel, ndërtimin e anijeve, Aerospace, Presioni anije, petrokimike, Oil & Gas dhe të gjitha saldim të prodhimit industrial. Duke pasur  "GIRET"  dhe  "TAOLE"  dy markave për tregun ndërkombëtar me makina standarde dhe të përshtatur, si për kërkesat .. Ne eksportojmë produktet tona në më shumë se 50 tregje, duke përfshirë  Australi, Rusi, Azi, Zelanda e Re, tregun e Evropës, etj Si dhe vendosjen e agjentëve dhe tregtarët me shumicë në të gjithë botën, Ne të japin kontribute të mëdha për të përmirësuar efikasitetin në Beveling dhe mulliri për përgatitjen bashkoj.

Si një prodhim profesional në Kinë, Ne ndihemi krenarë për të credentialed me ISO 9001: 2008, CE Certificate dhe Certifikimi SIRA, e cila është një dëshmi e mirë se si ne prodhojmë ekipi ynë prodhimit machines.With, ekipi i zhvillimit, ekipi i anijeve, shitjes dhe aftersales ekipi i shërbimit për ndihmë të konsumatorëve.

Makinat tona janë pranuar mirë me reputacion të lartë në të dy tregjet e brendshme dhe të huaj që ne jemi duke punuar në këtë industri nga viti 2009. Me experiance më shumë se 10 vjet, ekipi ynë inxhinier të vazhdojmë zhvillimin dhe përditësimin makinë në bazë të kursimit të energjisë, efikasitet të lartë, qëllimi Siguria nga brezi i parë deri tani me radhë brez. Me modelin e ndryshme makinë për opsionin e konsumatorëve pothuajse të mund të plotësojë të gjitha të kërkojë beveling për industrinë saldim me performancë të lartë.

Misioni ynë është "cilësi, shërbim dhe angazhim" . Të ofrojë zgjidhjen më të mirë për të konsumatorëve me cilësi të lartë dhe shërbim të madh.