• alibabatop_02-3
 • alibabatop_01
 • alibabatop_02
 • alibabatop_05_01
 • alibabatop_04
 • CERTIFIKIM

  CERTIFIKIM

  Fabrika jonë merret ISO 9001: 2008, SIRA, çertifikatat CE në pjatë beveling makine, tub ftohtë PRERJE beveling Machine. Furnizues të certifikuar GOLD në Alibaba, Made në Kinë ETJ
 • PRODHIM

  PRODHIM

  UDHËHEQËSE prodhim profesional për pjatë Beveling mahcine, tub COLD PRERJE Beveling makinë për bashkoj PËRGATITJEN me përvojë më shumë se 12 vjeçare në Kinë.
 • CILËSISË

  CILËSISË

  vëmendje të lartë në produkte të cilësisë dhe në mënyrë rigoroze rregullat për material dhe çdo proces të bazuar në teknike nga Japen, Euro dhe SHBA. Të gjitha makinat tona beveling Me produkte garanci dhe pas shitjes shërbimi dhe mbështetje teknike.
 • Innovation

  Innovation

  Me zhvillimin e Departamentit për studimit teknik për përditësimin makine dhe DEVELOPIING të përmbushur të gjitha KËRKESËN Beveling NË TREG për fabrikim BAZUAR MBI kursimit të energjisë, efikasitet të lartë dhe sigurinë qëllim.

Produkte

Zgjidhja më e mirë për fabrikim PËRBASHKËT

konsumatorëve në bazë

GJERË APLIKIM INDUSTRI

Rreth nesh

Përqëndrohemi në prodhim
 • 0e0eee73
 • 34887ace
 • 60dbbfe53

Çfarë bëjmë ne

Shanghai Taole Machinery Co Ltd  , është një prodhuesi kryesor, Furnizues dhe eksportues  i një shumëllojshmëri të gjerë të makinave përgatitjen bashkoj si  Plate bevelling Machine, tub bevelling Machine, prerja tub dhe bevelling Machine, etj , të cilat janë përdorur gjerësisht në ndërtim Steel, ndërtimin e anijeve, Hapësirë ajrore, presioni anije, petrokimike, Oil & Gas dhe të gjitha saldim të prodhimit industrial. 

Arrivalls reja

Pjatë & tub Machines Beveling