GMMA-60L auto ushqyerit beveling makine 0-90 shkallë

Përshkrim i shkurtër:

GMMA Plate makina buzë beveling mulliri sigurojë efikasitet të lartë dhe performancë precisious mbi pjerrët dhe të përpunimit të përbashkët saldim. Me gamë të gjerë të punës së trashësi pjatë 4-100mm, panelit angel 0-90 shkallë, dhe makina të përshtatur për opsion. Advatages e me kosto të ulët, zhurmë të ulët dhe cilësi të lartë.


 • Model Nr .: GMMA-60L
 • Brand Name: GIRET ose TAOLE
 • Certifikimi: CE, ISO9001: 2008, SIRA
 • Vendi i origjinës: Kunshan, China
 • Delivery Date: 5-15 ditë
 • Paketimi: Rasti druri
 • MOQ: 1 Komplet
 • Detail Product

  Produkt Tags

  GMMA-60L auto ushqyerit makine beveling 0-90 shkallë

  produktet Hyrje                                                                                                                                   

  GMMA-60L auto ushqyerit makine beveling with working range of Clamp thickness 6-60mm, bevel angel 0-90 degree adjustable on metal plate edge beveling & milling for weld preparation. With advantages of high speed and high finishing surface Ra 3.2-6.3, easy processing and adjustable on wide working range. One machine can handle most bevel requrements.

  Ka 2 përpunimit Way:

  Model 1: Cutter kapur çelikut dhe të çojë në makinë për të përfunduar punën gjatë përpunimit pjata të vogla çeliku.

  Model 2: Machine do të udhëtojë përgjatë buzë të çelikut dhe punë të plotë gjatë përpunimit pllaka të mëdha të çelikut.

  铣 边 机 操作 图片

  specifikimet                                                                                                                                                                

  Model No. GMMA-60L auto ushqyerit makinë beveling
  Furnizimi me energji elektrike AC 380V 50Hz
  Fuqia totale 3400W
  Speed ​​gisht 1050r / min
  Feed Speed 0-1500mm / min
  pirg Trashësia 6-60mm
  pirg Gjerësia > 80mm
  procesi Length > 300mm
  I pjerrët angel 0-90 shkallë të rregullueshme
  Single pjerrët Gjerësia 10-20mm
  I pjerrët Gjerësia 0-55mm
  Cutter Plate 63mm
  Cutter Qty 5PCS
  tryezë pune Lartësia 700-760mm
  Travel Space 800 * 800mm
  peshë NW 195KGS GW 235KGS
  paketimi Size 800 * 690 * 1140mm

  Shënim: Machine Standard përfshirë prestar 1pc kokë + 2 sërë Inserts + Tools në Case + funksionimin manual

  捷瑞特 铣 边 机 1

  Fetures                                                                                                                                                                                  

  1. Në dispozicion për pjatë metalike çeliku karbonit, çelik inox, alumin etj

  2. Mund të procesit "V", "Y", "U", "J" vertikale dhe horizontal ndryshojnë llojin e përbashkët pjerrët

  3. mulliri Lloji me High mëparshme mund të arrijnë Ra 3.2-6.3 për sipërfaqe

  Prerje 4.Cold, kursimit të energjisë dhe zhurmë të ulët, shumë të sigurt dhe të mjedisit

  5. Gamë të gjerë të punës me 6-60mm trashësi përforcon dhe engjëll pjerrët 0-90 shkallë të rregullueshme

  6. Operacioni lehtë dhe efikasitet të lartë

  I pjerrët Sipërfaqja                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         GMMA performance frezë

  Aplikacion                                                                                       

  përdorur gjerësisht në Hapësirë ​​ajrore, industrinë petrokimike, enë nën presion, ndërtimit të anijeve, metalurgjisë dhe përpunimit të shkarkimit saldim fabrikë fushë të prodhimit.

  ekspozitë                                                                                         

  QQ 截图 20170222131741

  paketim                                                                                        

  平板 坡 口 机 包装 图


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products