• alibabatop_02-3
 • alibabatop_01
 • alibabatop_02
 • alibabatop_05_01
 • alibabatop_04
 • СЕРТИФИКАЦИЈА

  СЕРТИФИКАЦИЈА

  Нашата фабрика добиено ИСО 9001: 2008, Sira, CE сертификати на плоча beveling машина, ЦЕВКИ COLD СЕЧЕЊЕ beveling машина. ОВЛАСТЕНИ Златен снабдувач на Alibaba, направени во Кина, итн
 • ПРОИЗВОДСТВО

  ПРОИЗВОДСТВО

  Водечките професионални ПРОИЗВОДСТВО НА ПЛОЧА beveling mahcine, цевки COLD СЕЧЕЊЕ beveling МАШИНА ЗА WELD подготовка со искуство повеќе од 12 години во Кина.
 • КВАЛИТЕТ

  КВАЛИТЕТ

  Големо внимание на квалитетот на производите и строго правила за материјал и секој процес врз основа на технички од Japen, Евро и САД. Сите наши beveling машини со производи гаранција и по продажбата на услуги и техничка поддршка.
 • ИНОВАЦИЈА

  ИНОВАЦИЈА

  Со развојот Одделение за техничка студија ЗА МАШИНА групно и DEVELOPIING да ги исполни сите beveling БАРАЊЕ на пазарот за изработка ВРЗ ОСНОВА НА ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА, висока ефикасност и ЦЕЛ БЕЗБЕДНОСТ.

производи

Најдобро решение за изработка ЗАЕДНИЧКИ

врз основа на клиентите

ПОШИРОКА ПРИМЕНА ИНДУСТРИЈА

за нас

Се концентрира на производство
 • 0е0ее73
 • 34887ace
 • 60dbbfe53

Што правиме

Шангај Taole Машини копродукции, Ltd  е еден од водечките производителот, снабдувачот и извозник  на широк спектар на заварување подготовка машини како  Плоча bevelling машина, цевки bevelling машина, цевки за сечење и bevelling машина, итн , кои се широко се користи во челични конструкции, бродоградба, Воздухопловна, садовите под притисок, петрохемиски, нафта и гас и сите заварување индустриското производство. 

нов Arrivalls

Плоча и ЦЕВКИ beveling МАШИНИ