Најчесто поставувани прашања

П: Како можам да ви гарантира добар квалитет добивме?

О: Прво, Ние имаме КК оддел за контрола на квалитетот од суровина до готов производ. Второ, ние ќе се Inpsection текот на производството и по производството. Трето, сите наши производи ќе бидат тестирани пред пакување и испраќање. Ние ќе ја испрати инспекција или тестирање на видео ако клиентот не доаѓа за проверка personly.

 

П: Што е со warrenty?

А: Сите наши производи имаат 1 година warrenty со доживотното сервисот за одржување. Ние ќе ви обезбеди бесплатна техничка поддршка.

 

П: Дали ви обезбеди каква било помош за производи работа?

A: Сите машини во воведувањето производи, Прирачници англиски јазик, кој е да се има сите предлози на работењето и предлози за одржување во текот на користење. Во меѓувреме, ние исто така може да ви помогне со друг начин, како ви овозможи Видео, покаже и да научат кога сте во нашата фабрика или Нашите инженери во вашата фабрика ако тоа го побара.

 

П: Како можам да се резервни делови?

А: Ние ќе го обиколуваат некои брзи носат делови со вашата нарачка, како и некои потребни алатки за оваа машина кој е слободен да се испрати заедно wtih вашата нарачка во полето алатка. Ги имаме сите резервни делови цртање во рамките на прирачник со листа. Може само да ни кажете вашите резервни делови бр Во иднина. Ние може да ви ги поддржува сите на патот. Покрај тоа, за beveling машина за сечење наклон алатки и Влошки, Тоа е вид на comsumable за машини. Тоа секогаш се бара редовна easyly брендови кои може да се најде во локалниот пазар од целиот свет.

 

П: Која е вашата испорака датум?

A: Потребно е 5-15 дена за редовните модели. И 25-60 дена за кориснички машина.

 

П: Како можам да добијам повеќе информации за оваа машина или silimars?

A: Pls Запишете ги вашите прашања и барања во под истрага кутија. Ние ќе ги провери и да ви одговори преку е-пошта или телефон во 8 часа.