Профил на компанијата

Операција 截图 20170830171718

SHANGHAI TAOLE MACHINERY CO., LTD е една  од водечките професионални производителот, снабдувачот и извозник  на широк спектар на заварување подготовка машини како  Плоча bevelling машина, цевки bevelling машина, цевки за сечење и bevelling машина, итн , кои се широко се користи во челични конструкции, бродоградба, Воздухопловна, садовите под притисок, петрохемиски, нафта и гас и сите заварување индустриското производство. Имајќи  "GIRET"  и  "TAOLE"  две марки за меѓународниот пазар со стандардни и кориснички машини, како на барањата .. Ние извоз на нашите производи во повеќе од 50 пазари вклучувајќи ги  Австралија, Русија, Азија, Нов Зеланд, пазарот на Европа, итн Како и поставување на агенти и трговци на големо во целиот свет, ние се направи огромен придонес за подобрување на ефикасноста на beveling и мелење за заварување подготовка.

Како професионален производство во Кина, ние се чувствуваме горди да бидат credentialed со ISO 9001: 2008, CE сертификат и Sira сертификација, што претставува доказ за тоа колку добро ние произведуваме нашето производство machines.With тим, тимот за развој, тимот на превозот, продажба и постпродажни сервис тим за помош на клиентите.

Нашите машини се добро прифатени со висока репутација во двата домашни и странските пазари, бидејќи ние работиме во оваа индустрија од 2009 година Со повеќе од 10 години успешен обид, нашиот тим инженер задржи развој и ажурирање на машина врз основа на заштеда на енергија, висока ефикасност, исправност цел од првата генерација до сега натаму генерација. Со различни модел машина за опција клиенти речиси може да ги исполни сите барања на beveling за заварување индустрија со високи перформанси.

Нашата мисија е "квалитет, услуга и посветеност" . Обезбеди најдобро решение за клиентите со висок квалитет и одлична услуга.