GMMA-60R buzë anë të dyfishtë frezë

Përshkrim i shkurtër:

GMMA Plate makina buzë beveling mulliri sigurojë efikasitet të lartë dhe performancë precisious mbi pjerrët dhe të përpunimit të përbashkët saldim. Me gamë të gjerë të punës së trashësi pjatë 4-100mm, panelit angel 0-90 shkallë, dhe makina të përshtatur për opsion. Advatages e me kosto të ulët, zhurmë të ulët dhe cilësi të lartë.


 • Model Nr .: GMMA-60R
 • Brand Name: GIRET ose TAOLE
 • Certifikimi: CE, ISO9001: 2008, SIRA
 • Vendi i origjinës: Kunshan, China
 • Delivery Date: 5-20 ditë
 • Paketimi: Rasti druri
 • MOQ: 1 Komplet
 • Detail Product

  Produkt Tags

  GMMA-60R turnable për anësor dyshe buzë frezë

  produktet Hyrje                                                                                                                                      

  GMMA-60R edge milling machine is turntable for double side edge beveling & milling process for weld preparation.

  Me të gjerë varg e punës trashësi 6-60mm përforcon, engjëlli i pjerrët 10-60 shkallë dhe -10 për -60 shkallë për opsion.

  Easy përpunimit me efikasitet të lartë dhe previouse në Ra 3.2-6.3.

  Ka 2 përpunimit Way:

  Model 1: Cutter kapur çelikut dhe të çojë në makinë për të përfunduar punën gjatë përpunimit pjata të vogla çeliku.

  Model 2: Machine do të udhëtojë përgjatë buzë të çelikut dhe punë të plotë gjatë përpunimit pllaka të mëdha të çelikut.

  铣 边 机 操作 图片

  specifikimet                                                                                                                                                               

  Model No. GMMA-60R buzë anë të dyfishtë frezë
  Furnizimi me energji elektrike AC 380V 50Hz
  Fuqia totale 3400W
  Speed ​​gisht 1050r / min
  Feed Speed 0-1500mm / min
  pirg Trashësia 6-60mm
  pirg Gjerësia > 80mm
  procesi Length > 300mm
  I pjerrët angel 10-60 shkallë rregullueshme
  Single pjerrët Gjerësia 10-20mm
  I pjerrët Gjerësia 0-55mm
  Cutter Plate 63mm
  Cutter Qty 6PCS
  tryezë pune Lartësia 700-760mm
  Travel Space 800 * 800mm
  peshë NW 225KGS GW 275KGS
  paketimi Size 1035 * 685 * 1485mm

  Shënim: Machine Standard përfshirë prestar 1pc kokë + 2 sërë Inserts + Tools në Case + funksionimin manual

  捷瑞特 铣 边 机 1

  Fetures                                                                                                                                                                                   

  1. Në dispozicion për pjatë metalike çeliku karbonit, çelik inox, alumin etj

  2. Mund të procesit "K", "V", "X", "Y" ndryshojnë llojin e përbashkët pjerrët

  3. mulliri Lloji me High mëparshme mund të arrijnë Ra 3.2-6.3 për sipërfaqe

  4.Cold Prerje, kursimit të energjisë dhe zhurmë të ulët, shumë të sigurt dhe të mjedisit me mbrojtjen OL

  5. Gamë të gjerë të punës me 6-60mm trashësi përforcon dhe engjëll pjerrët ± ± 10- 60 shkallë të rregullueshme

  6. Operacioni lehtë dhe efikasitet të lartë

  7. turnable për Beveling anë të dyfishtë

  I pjerrët Sipërfaqja                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  GMMA performance frezë

  Aplikacion                                                                                                                                                                            

  përdorur gjerësisht në Hapësirë ​​ajrore, industrinë petrokimike, enë nën presion, ndërtimit të anijeve, metalurgjisë dhe përpunimit të shkarkimit saldim fabrikë fushë të prodhimit.

  ekspozitë                                                                                                                     

  QQ 截图 20170222131741

  paketim                                                                                       

  平板 坡 口 机 包装 图


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products