ISP-80 Makinë pneumatike për prerjen e tubave

Përshkrim i shkurtër:

Makinë pneumatike pneumatike të tubave të montuar në ISP Models ISP, me avantazhet e peshës së lehtë, funksionimit të lehtë.Shtrëngohet një dado tërheqëse e cila zgjeron blloqet e mandrelit deri në një rampë dhe përballë sipërfaqes së identifikimit për montim pozitiv, të përqendruar në vetvete dhe në katror në hapje.Mund të punojë me tuba materiale të ndryshme, engjëll i pjerrët sipas kërkesave.


 • Numri i modelit.:Seria ISP
 • Emri i markës:TAOLE
 • Certifikimi:CE, ISO9001:2008
 • Vendi i origjinës:KunShan, Kinë
 • Data e dorëzimit:5-15 ditë
 • Paketimi:Këllëf druri
 • MOQ:1 Set
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  ISP-80Makinë pneumatike për prerjen e tubave

  Prezantimi                                                                                

  Kjo seri është tub i montuar në idmakine zhveshëse, me avantazhin e funksionimit të lehtë, peshës së lehtë, makinës së fuqishme, shpejtësisë së shpejtë të punës, performancës së mirë etj. Një arrë tërheqëse është e shtrënguar, e cila zgjeron blloqet e mandrelit deri në një rampë dhe përballë sipërfaqes së ID për montim pozitiv, në qendër dhe në katror shpimi.Mund të punojë me tuba materiale të ndryshme, engjëll i pjerrët sipas kërkesave. I disponueshëm me pneumatikë dhe elektrike.

  内涨式加工图片

  Specifikim                                                                               

  Furnizimi me energji elektrike: 0,6-0,8 MPa @ 900-1500 L/min

  Numri i modelit. Gama e punës trashësi muri Shpejtësia e rrotullimit Presioni i ajrit Konsumi i ajrit
  ISE-30 φ18-30 1/2”-3/4” ≤15 mm 60 r/min 0.6 MPa 900 L/min
  ISE-80 φ28-89 1”-3” ≤15 mm 50 r/min 0.6 MPa 900 L/min
  ISE-120 φ40-120 11/4”-4” ≤15 mm 38 r/min 0.6 MPa 900 L/min
  ISE-159 φ65-159 21/2”-5” ≤20 mm 35 r/min 0.6 MPa 1000 L/min
  ISE-252-1 φ80-273 3”-10” ≤20 mm 16 r/min 0.6 MPa 1000 L/min
  ISE-252-2 φ80-273 ≤75 mm 16 r/min 0.6 MPa 1000 L/min
  ISE-352-1 φ150-356 6”-14” ≤20 mm 14 r/min 0.7 MPa 1200 L/min
  ISE-352-2 φ150-356 ≤75 mm 14 r/min 0.7 MPa 1200 L/min
  ISE-426-1 φ273-426 10”-16” ≤20 mm 12 r/min 0.7 MPa 1500 L/min
  ISE-426-2 φ273-426 ≤75 mm 12 r/min 0.7 MPa 1500 L/min
  ISE-630-1 φ300-630 12”-24” ≤20 mm 10 r/min 0.7 MPa 1500 L/min
  ISE-630-2 φ300-630 ≤75 mm 10 r/min 0.7 MPa 1500 L/min
  ISE-850-1 φ490-850 24”-34” ≤20 mm 9 r/min 0.8 MPa 1500 L/min
  ISE-850-2 φ490-850 ≤75 mm 9 r/min 0.8 MPa 1500 L/min

  Shënim: Makinat standarde duke përfshirë 3 copë vegël të pjerrët (0 ,30,37,5 gradë) + Veglat + Manuali i funksionimit

  内涨式坡口机

  Karakteristikat kryesore                                                                                 

  1. Portativ me peshë të lehtë.

  2. Dizajn kompakt i makinës për funksionim dhe mirëmbajtje të lehtë.

  3. Frezimi i veglave të pjerrëta me performancë të lartë të mëparshme dhe të qëndrueshme

  4. E disponueshme për materiale të ndryshme metalike si çeliku i karbonit, çelik inox, Aleat etj.

  5. Shpejtësia e rregullueshme, vetë-çertifikim

  6. Drejtuar i fuqishëm me opsionin Pneumatik, Elektrik.

  7. Engjëlli i pjerrët dhe nyja mund të bëhen sipas nevojave të përpunimit.

  Sipërfaqja e pjerrët                                                                                             

  Performanca e makinerisë prerëse ISE-ISP

  Aplikacion                                                                                                                                                                                 

  Përdoret gjerësisht në fushat e naftës, kimikateve, gazit natyror, ndërtimit të termocentraleve, boliereve dhe energjisë bërthamore, tubacioneve etj.

  Faqja e klientit         

  QQ截图20160628200023

  Paketimi

  管道坡口机 包装图


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Produkte të ngjashme