GBM-16D-R anë të dyfishtë pjerrët prerja

Përshkrim i shkurtër:

pjatë metalike Beveling makinë me opsion turnable për procesin dyfishtë beveling anë .. qethur Ftohtë me efikasitet të lartë, safy, operacion i lehtë dhe gamë të gjerë të punës për të përmbushur shumicën e kërkesave të pjerrët.

 


 • Model Nr .: GBM-16D-R
 • Brand Name: GIRET ose TAOLE
 • Certifikimi: CE, ISO9001: 2008, SIRA
 • Vendi i origjinës: Kunshan, China
 • Delivery Date: 5-15 ditë
 • Paketimi: Rasti druri
 • Moq: 1 Komplet
 • Detail Product

  Produkt Tags

  GBM-16D-R anë të dyfishtë pjerrët machine

  Prezantimi                                                                                                                                                                  

  GBM-16D-R side doubel pjerrët machine përdorur gjerësisht në industrinë e ndërtimit për përgatitjen bashkoj me opsion turnable për 9-40mm anë të dyfishtë beveling.Clamp trashësi dhe panelit gamë engjëll 25-45degree rregullueshme me efikasitet të lartë në 1.2-1.6meters përpunimit për min . Max pjerrët width mund të arrijë 28mm posaçërisht për pllaka Heavy Duty.

  Ka dy mënyra të përpunimit:

  Model 1: Cutter kapur çelikut dhe të çojë në makinë për të përfunduar punën gjatë përpunimit pjata të vogla çeliku.

  Modle 2: Machine do të udhëtojë përgjatë buzë të çelikut dhe të plotë punën gjatë përpunimit pllaka të mëdha të çelikut.

  捷瑞特 坡 口 机 2

   

  specifikimet                                                                                                                                                                  

  Model nr. GBM-16D-R anësor doubel pjerrët prerja
  Furnizimi me energji elektrike AC 380V 50Hz
  Fuqia totale 1500W
  Motor Speed 1450r / min
  Feed Speed 1.2-1.6metesr / min
  pirg Trashësia 9-40mm
  pirg Gjerësia > 115mm
  procesi Length > 100mm
  I pjerrët Angel  25-45 shkallë si requre klientit
  Single pjerrët Gjerësia   16mm
  I pjerrët Gjerësia 0-28mm
  Cutter Plate φ 115mm
  Cutter Qty 1pc
  tryezë pune Lartësia 700mm
  Floor Space 800 * 800mm
  peshë NW 212KGS GW 365KGS
  Pesha për opsionin turnable GBM-16D-R NW 315KGS GW 360KGS

   

  Shënim: Machine Standard përfshirë 3pcs të prestar + Tools në rast + funksionimin manual

  QQ 截图 20170222131626

   

  Fetures                                                                                                                                                                                                                                                                                             

  1. Në dispozicion për materiale metalike: çeliku i karbonit, çelik inox, alumin etj

  motor 2. IE3 Standard në 1500W

  3. Hight Efikasiteti mund të arrijnë në 1.2-1.6meter / min

  4. INPORTED kuti reduktimin e shpejtësisë për prerje të ftohtë dhe jo-oksidimi

  5. Jo Scrap Iron Splash, më të sigurt

  6. Gjerësia Max pjerrët mund të arrijnë 28mm 

  7. operacion i lehtë dhe turnable për të dyfishtë të përpunimit anë të panelit.

   

  I pjerrët Sipërfaqja                                                                                

  Performanca makinë GBM Beveling

  Aplikacion                                                                                    

  përdorur gjerësisht në Hapësirë ​​ajrore, industrinë petrokimike, enë nën presion, ndërtimit të anijeve, metalurgjisë dhe përpunimit të shkarkimit saldim fabrikë fushë të prodhimit.

  ekspozitë                                                                                      

  QQ 截图 20170222131741

  paketim                                                                                         

  平板 坡 口 机 包装 图


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products