GMMA-80R Makinë për gërshetim pate çeliku rrotulluese për pjerrësinë e sipërme dhe të poshtme

Përshkrim i shkurtër:

Makinë pjerrëse e pllakave të çelikut GMMA-80R me dizajn unik e cila është e rrotullueshme si për procesin e pjerrësisë së sipërme ashtu edhe për pjerrësinë e poshtme për të shmangur mbivendosjen e fletës metalike.Trashësia e pllakës 6–80 mm, engjëlli i pjerrët 0-60 gradë, gjerësia e pjerrësisë mund të arrijë maksimum 70 mm nga kokat dhe futjet standarde të bluarjes në treg.Plotësoni plotësisht kërkesat e klientit me pjerrësi të vogël, por me pjerrësi të dyfishtë.


 • Numri i modelit.:GMMA-80R
 • Trashësia e pllakës:6-80 mm
 • Engjëlli i pjerrët:0- ± 60 gradë
 • Gjerësia e pjerrësisë:0-70 mm
 • Emri i markës:TAOLE
 • Vendi i origjinës:Shanghai, Kinë
 • Data e dorëzimit:7-15 ditë
 • Paketimi:Paletë këllëf druri
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  GMMA-80RMakinë rrotulluese për pjerrësi të pjerrët prej çeliku për pjerrësinë e sipërme dhe të poshtme

   

  Makinë për prerjen e skajeve të pllakave metalikekryesisht për të bërë prerje pjerrëse ose heqje të veshjes / zhveshje të veshjeve në materiale pllaka çeliku si çeliku i butë, çelik inox, çelik alumini, aliazh titani, hardoks, dupleks etj. Përdoret gjerësisht për industrinë e saldimit për përgatitjen e saldimit.

  GMMA-80RMakinë rrotulluese për gërshetim pate çelikupër pjerrësinë e sipërme dhe të poshtme me dizajn unik e cila është e rrotullueshme për përpunimin e pjerrësisë së sipërme dhe të poshtme.E disponueshme për trashësinë e pllakës 6-80 mm, engjëllin e pjerrët 0-60 gradë, gjerësia maksimale e pjerrësisë mund të arrijë 70 mm.Funksionim i lehtë me sistemin automatik të mbërthimit të pllakave.Efikasitet i lartë për industrinë e saldimit, duke kursyer kohë dhe kosto.
  Lidhje e pjerrët dhe epërsi përGMMA-80R Makinë për gërshetim pate çeliku rrotulluese për pjerrësinë e sipërme dhe të poshtme
  https://www.bevellingmachines.com/gmma-80a-high-efficiency-beveling-machine-for-stainless-steel-plates.html https://www.bevellingmachines.com/gmma-80a-high-efficiency-beveling-machine-for-stainless-steel-plates.html https://www.bevellingmachines.com/gmma-80a-high-efficiency-beveling-machine-for-stainless-steel-plates.html
  Parametrat përGMMA-80R Makinë për gërshetim pate çeliku rrotulluese për pjerrësinë e sipërme dhe të poshtme
  Modelet GMMA-80R Turnablemakinë pjerrëse e pllakave të çelikut
  Furnizues me energji elektrike AC 380V 50HZ
  Fuqia totale 4920 W
  Shpejtësia e gishtit 500-1050 mm/min
  Shpejtësia e furnizimit 0~1500mm/min
  Trashësia e kapëses 6-80 mm
  Gjerësia e kapëses > 80 mm
  Gjatësia e kapëses > 300 mm
  Engjëlli i pjerrët 0~±60 gradë
  Gjerësia e pjerrësisë së vetme 0-20 mm
  Gjerësia e pjerrësisë 0-70 mm
  Diametri i prerësit Diametri 80 mm
  Fut QTY 6 copë
  Lartësia e tavolinës së punës 700-760 mm
  Sugjeroni lartësinë e tabelës 730 mm
  Madhësia e tryezës së punës 1200*800 mm
  Mënyra e shtrëngimit Mbërthim automatik
  Madhësia e rrotës 4 inç me detyrë të rëndë
  Rregullimi i lartësisë së makinës Rrota dore
  Makina N.Pesha 310 kg
  Makina G Pesha 380 kg
  Madhësia e kasës prej druri 1100*630*1340 mm

   

  GMMA-80R Makinë për gërshetim pate çeliku rrotulluese për pjerrësinë e sipërme dhe të poshtme listë standarde paketimi dhe paketim kuti druri.

  Shënim: Makinat përdorin kokën e bluarjes standarde të tregut me diametër 80 mm me 6 dhëmbë dhe futje frezimi.

  https://www.bevellingmachines.com/products/gmma-plate-edge-milling-machines/ https://www.bevellingmachines.com/products/gmma-plate-edge-milling-machines/

  https://www.bevellingmachines.com/products/gmma-plate-edge-milling-machines/

   

  Përparësitë e makinës për pjerrësi të pate çeliku të rrotullueshme GMMA-80R për pjerrësinë e sipërme dhe të poshtme

  1) Makina pjerrëse e tipit automatik të ecjes do të ecë së bashku me skajin e pllakës për prerje të pjerrët

  2) Makina pjerrëse me rrota universale për lëvizje dhe ruajtje të lehtë

  3) Prerje në të ftohtë në çdo shtresë oksidi duke përdorur kokën e bluarjes dhe futje për performancë më të lartë në sipërfaqen Ra 3.2-6.3.Mund të bëjë saldim direkt pas prerjes së pjerrët.Futjet e bluarjes janë standarde të tregut.

  4) Gama e gjerë e punës për trashësinë e shtrëngimit të pllakave dhe engjëjt e pjerrët të rregullueshme.

  5) Dizajn unik me vendosjen e reduktuesit më të sigurt.

  6) I disponueshëm për llojin e nyjeve me shumë pjerrësi dhe funksionimin e lehtë.

  7) Shpejtësia e pjerrësisë me efikasitet të lartë arrin 0.4 ~ 1.2 metra për min.

  8) Sistemi i mbërthimit automatik dhe vendosja e rrotave të dorës për rregullim të lehtë.

  https://www.bevellingmachines.com/products/gmma-plate-edge-milling-machines/

   

  Aplikim për makinerinë për gërshetim pate çeliku rrotullues GMMA-80R për pjerrësinë e sipërme dhe të poshtme

  Makinat e pjerrëta të pllakave aplikohen gjerësisht për të gjithë industrinë e saldimit.Të tilla si

  1) Ndërtimi i çelikut 2) Industria e ndërtimit të anijeve 3) Enët nën presion 4) Prodhimi i saldimit

  5) Makineri ndërtimi & Metalurgji

  https://www.bevellingmachines.com/products/gmma-plate-edge-milling-machines/ https://www.bevellingmachines.com/products/gmma-plate-edge-milling-machines/
  https://www.bevellingmachines.com/products/gmma-plate-edge-milling-machines/ https://www.bevellingmachines.com/products/gmma-plate-edge-milling-machines/

   

  Performanca e sipërfaqes së pjerrët pas prerjes së pjerrët nga GMMA-80R Makinë rrotulluese pate çeliku për pjerrësinë e sipërme dhe të poshtme

  GMMA-80Rmakinë pjerrëse e pllakave të çelikutme funksion të plotë të disponueshëm si për pjerrësinë e sipërme ashtu edhe për pjerrësinë e poshtme.Kur klienti ka sasi të vogël të pllakës së pjerrët, por kërkon prerje të dyfishtë.GMMA-80R do të jetë alternativa më e mirë.

  Është gjithashtu një opsion i mirë për të punuar posaçërisht për pjerrësinë e poshtme, zgjidhje e rregullt si më poshtë:

  1) Pllakë çeliku GMMA-80Apër pjerrësinë e sipërme,GMMA-80R pjatë gërshërëpër pjerrësinë e poshtme (Gjerësia e pjerrësisë së sipërme maksimumi 70 mm)

  2) Pllakë çeliku GMMA-100L me gërvishtjepër pjerrësinë e sipërme,GMMA-80R pjatë gërshërëpër pjerrësinë e poshtme (Gjerësia e pjerrësisë së sipërme maksimumi 100 mm)

  https://www.bevellingmachines.com/products/gmma-plate-edge-milling-machines/ https://www.bevellingmachines.com/products/gmma-plate-edge-milling-machines/

   


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Produkte të ngjashme