GBM-12D Metal makine pjatë beveling

Përshkrim i shkurtër:

GBM çeliku pjatë metalike Beveling makinë me një gamë të gjerë të punës së specifikimeve pjatë. Sigurojë cilësi të lartë, efikasitet, operimin e sigurt dhe më të lehtë për përgatitje bashkoj.


 • Model Nr .: GMB-12D
 • Brand Name: GIRET ose TAOLE
 • Certifikimi: CE, ISO9001: 2008, SIRA
 • Vendi i origjinës: KunShang, China
 • Delivery Date: 5-15days
 • Paketimi: Në rast prej druri
 • MOQ: 1 Komplet
 • Detail Product

  Produkt Tags

  GBM-12D pjatë metalike beveling makine

  Prezantimi                                                                                     

  GBM-12D efikasitet të lartë pjatë metalike beveling makine e përdorur gjerësisht në industrinë e ndërtimit për përgatitjen bashkoj. Pirg 6-30mm trashësi dhe pjerrët gamë angel 25-45degree rregullueshme me efikasitet të lartë në 1.5-2.6meters përpunimit për min. Ajo i ndihmon një shumë të kursyer punët.

  Ka dy mënyra të përpunimit:

  Model 1: Cutter kapur çelikut dhe të çojë në makinë për të përfunduar punën gjatë përpunimit pjata të vogla çeliku.

  Modle 2: Machine do të udhëtojë përgjatë buzë të çelikut dhe të plotë punën gjatë përpunimit pllaka të mëdha të çelikut.

  捷瑞特 坡 口 机

  specifikimet                                                                                 

  Model nr. GBM-12D metalike pjatë beveling makine
  Furnizimi me energji elektrike AC 380V 50Hz
  Fuqia totale 1500W
  Motor Speed 1450r / min
  Feed Speed 1.5-2.6metesr / min
  pirg Trashësia 6-30mm
  pirg Gjerësia > 75mm
  procesi Length > 70mm
  I pjerrët Angel  25-45 shkallë si requre klientit
  Single pjerrët Gjerësia   12mm
  I pjerrët Gjerësia 0-18mm
  Cutter Plate φ 93mm
  Cutter Qty 1pc
  tryezë pune Lartësia 700mm
  Floor Space 800 * 800mm
  peshë NW 155KGS GW 195KGS
  Pesha për opsionin turnable GBM-12D-R NW 236KGS GW 285KGS

  Shënim: Machine Standard përfshirë 3pcs të prestar + Tools në rast + funksionimin manual

  QQ 截图 20170222131626

  Fetures                                                                                                                                                              

  1. Në dispozicion për materiale metalike: çeliku i karbonit, çelik inox, alumin etj

  2. motor IE3 Standard në 750W

  3. Hight Efikasiteti mund të arrijnë në 1.5-2.6meter / min

  4. INPORTED kuti reduktimin e shpejtësisë për prerje të ftohtë dhe jo-oksidimi

  5. Jo Scrap Iron Splash, më të sigurt

  6. Gjerësia Max pjerrët mund të arrijnë 18mm 

  I pjerrët Sipërfaqja                                                                                                                                                                                                                                                 Performanca makinë GBM Beveling

  Aplikacion                                                                                                                                                                              

  përdorur gjerësisht në Hapësirë ​​ajrore, industrinë petrokimike, enë nën presion, ndërtimit të anijeve, metalurgjisë dhe përpunimit të shkarkimit saldim fabrikë fushë të prodhimit.

  ekspozitë                                                                                          

  QQ 截图 20170222131741

  paketim                                                                                        

  平板 坡 口 机 包装 图


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products