GBM-6D makinë portativ beveling

Përshkrim i shkurtër:

GBM çeliku pjatë metalike Beveling makinë me një gamë të gjerë të punës së specifikimeve pjatë. Sigurojë cilësi të lartë, efikasitet, operimin e sigurt dhe më të lehtë për përgatitje bashkoj.


 • Model Nr .: GBM-6D
 • Brand Name: GIRET ose TAOLE
 • Certifikimi: ISO, CE, SIRA
 • Vendi i origjinës: Kunshan, China
 • Delivery Date: 7-15 ditë
 • Paketimi: Në rast prej druri
 • Moq: 1 Komplet
 • Detail Product

  Produkt Tags

  GBM-6D Machine Portable Beveling për pjatë 4-16mm buzë Beveling

  Prezantimi                                                                                     

  GBM-6D makine beveling është lloj portativ makine, handheld për buzë pjatë dhe në fund të tub beveling. Trashësi pirg në rangun e 4-16mm, pjerrët angel rregullisht 25/30 / 37,5 / 45 shkallë si për kërkesat e klientit. Prerja ftohtë dhe beveling me effiency të lartë të cilat mund të arrijnë 1.2-2meters PER min.

  捷瑞特 坡 口 机 2

  specifikimet                                                                                   

  Model nr. GBM-6D Machine Portable Beveling
  Furnizimi me energji elektrike AC 380V 50Hz
  Fuqia totale 400W
  Motor Speed 1450r / min
  Feed Speed 1.2-2metesr / min
  pirg Trashësia 4-16mm
  pirg Gjerësia > 55mm
  procesi Length > 50mm
  I pjerrët Angel  25/30 /37.5 / 45 shkallë si requre klientit
  Single pjerrët Gjerësia   6mm
  I pjerrët Gjerësia 0-8mm
  Cutter Plate 78mm φ
  Cutter Qty 1pc
  tryezë pune Lartësia 460mm
  Floor Space 400 * 400mm
  peshë NW 33KGS GW 55KGS
  Pesha me Car NW 39KGS GW 60kgs

  Shënim: Machine Standard përfshirë 3pcs të prestar + një përshtatës të panelit engjëll + Tools në rast + funksionimin manual

  QQ 截图 20170222131626

  Fetures                                                                                              

  1. Në dispozicion për material: çeliku i karbonit, çelik inox, alumin etj

  2.Available për të dyja pjatë metalike dhe tuba

  3. motor IE3 Standard në 400W

  4. Hight Efikasiteti mund të arrijnë në 1.2-2meter / min

  5. INPORTED kuti e shpejtësisë për prerje të ftohtë dhe jo-oksidimi

  6. Jo Scrap Iron Splash, më të sigurt

  7.Portable në peshë të ulët vetëm 33kgs

  I pjerrët Sipërfaqja                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 Performanca makinë GBM Beveling

  Aplikacion                                                                                                                                                                                                                                                                      

  përdorur gjerësisht në Hapësirë ​​ajrore, industrinë petrokimike, enë nën presion, ndërtimit të anijeve, metalurgjisë dhe përpunimit të shkarkimit saldim fabrikë fushë të prodhimit.

  ekspozitë                                                                                                                                                     

  QQ 截图 20170222131741

  paketim                                                                                         

  平板 坡 口 机 包装 图


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products